O Woodie

Co dovedlo naše
srdce až sem

Láska ke dřevu, přírodě a pobytu na čerstvém vzduchu nás vede celým životem. 

Kdo jsme?

Kdo jsme?

Jsme lidé co se vydali na společnou cestu k lásce ke dřevu. 

Dřevo je zázrak přírody, který nás každý den inspiruje k novým nápadům.

Kdo stojí za Woodie?

Jesika Jesika Obchodní ředitelka Inspirace a energie stoupá z lesa
Kristýna Kristýna Specialistka doprav / Stavy objednávek Přírodu prostě miluji
David David Jednatel firmy Restart myšlenek

Jesika

times

Bez přírody si svůj život neumím představit. Ačkoliv žiji ve městě, za jeho hranice utíkám pokaždé, když to jde. Je to můj oblíbený způsob, jak načerpat novou energii a zároveň si odpočinout od shonu všedních dní. V poslední době se ale dostaly lesy na přední příčky tohoto žebříčku, za což může David. Když jsem ho potkala, jeho přístup a láska ke dřevu mě naprosto okouzlila. Cítím proto obrovskou vděčnost k celému týmu, že mě vzali mezi sebe a můžu se podílet na smysluplném projektu, jako je Woodie.

Kristýna

times

Již odmala, když jsem zachraňovala žížaly z chodníku, mám velmi blízko k přírodě. Kde jinde člověk může lépe načerpat energii a kyslík, než v lese. Vyšplhat na kopec hory, je pro mě největší vášní. Sbalit jen batoh, nasadit pohorky a vyrazit. Pracovat ve skvělém týmu Woodie, je pro mě každodenní inspirací a jsem ráda, že toho můžu být součástí.

David

times

Práce se dřevem tvoří podstatnou část mého života. Miluji přírodu a pobyt na čerstvém vzduchu. Životní cesta mě zavedla do oblasti stavebnictví, kde úspěšně provozujeme stavební firmu zaměřenou na dřevostavby. Dřevo je jediným plně obnovitelným stavebním materiálem na světě a já hledám stále nové a nové cesty, kde tento úžasný materiál použít. Kromě pozitivní energie a vizuální krásy v sobě drží výrobky ze dřeva uhlík po celou dobu své životnosti, který je v dnešní době stále více spojován s oteplováním planety. Každý tak může přispět k lepšímu životu nás všech a přitom udělat sobě i svým blízkým trochu radosti.


Telefon Potřebujete nás hned?

Volejte +420 774 930 790


box.po-zanechani-cisla

Kristýna

Potřebujete se domluvit na dopravě nebo Vás zajímá, kolik bude doprava stát?

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.